Автівка з ручним керуванням

Розмір тексту:

Якщо ви не хочете прокидатися вранці з поганим настроєм, щоб встигнути на потрібний маршрут, бути прив'язаним до часових рамок та просити друзів підвезти вас куди-небудь, в пригоді може стати власне авто з ручним управлінням. Саме воно забезпечує людей з інвалідністю максимальною свободою, зручністю та комфортом в пересуванні.

Отримання водійського посвідчення окрема велика тема для розмови, тому зараз поговоримо про підбір авто та його переобладнання на ручне управління. Автівки бувають різними, тому й ручне управління до них треба підбирати індивідуально і ретельно, адже йдеться про безпеку дорожнього руху.

В Україні, щоб заощадити кошти, багато людей виготовляє ручне управління самостійно з підручних матеріалів. Та ми закликаємо відповідально підходити до вибору зручного та безпечного варіанту або звертатися до професіоналів. Ще раз підкреслимо - правильно укомплектоване авто передбачає не тільки комфорт у пересуванні, а й безпеку вас та інших учасників руху.

Наразі в Україні немає закону, який би чітко визначав характеристики ручного управління, що має встановлюватися на авто, але загалом вони існують. Україна перестала забезпечувати людей з інвалідністю автомобілями з ручним управлінням водночас дозволяє отримати його, як гуманітарну допомогу з-за кордону з пільговим розмитненням, але це не точно ©.
Про те, як отримати водійське посвідчення, стати на чергу отримання авто або привезти його з-за кордону з пільговим розмитненням, ви дізнаєтесь в наших наступних публікаціях. Якщо вас цікавлять інші аспекти процесу водіння автомобіля, повідомте нас про це у коментарях

Не забувайте дотримуватися ПДР і поважати інших учасників дорожнього руху для комфортного та безпечного пересування!

Мітки: