Юра Степанець «У мене завжди чудовий настрій»

Розмір тексту:

«У мене завжди чудовий настрій, оскільки я не маю ризику встати не з тієї ноги». Юра Степанець отримав травму шийного відділу у 2015 році невдало стрибнувши у воду з пірса. Та це не змусило хлопця опустити руки і плисти за течією. Почуття гумору, сильне бажання вийти на сцену і вміння жартувати допомогло йти далі.

До травми Юрій грав в КВК, був ведучим, писав жарти. Проте після травми це не залишилось в минулому. Зараз хлопець досить вдало жартує над собою та проблемами з якими стикається у повсякденному житті, пропускаючи кожен жарт через свій життєвий досвід. Руйнуючи всі стереотипи, Юрій зумів довести, що пересуваючись у кріслі колісному можна бути гумористом та викликати щирий сміх, а не жалість.

Саморозвиток, наполеглива праця і нестримне бажання рухатись вперед допомогло Юрію взяти участь у шоу "Розсміши коміка" та перемогти в ньому. Прийняти участь у Лізі Сміху в складі команди «Пошло поехало» і знову повернутись до роботи ведучим. Бути блогером і вести з притаманним йому гумором інстаграм. Також, бути викладачем Миколаївського інституту права Національного університету "Одеська юридична академія". А ще, отримати підтримку більшості і стати депутатом Миколаївської міської ради та представляти інтереси тих, хто в нього повірив. Знайшовши своє кохання, Юрій намагається насолоджуватись кожним днем щасливого життя.

Хлопець хоче жити так, щоб після себе залишити слід. Не від коліс

Мітки: