Адаптований мінівен для людини з важким ураженням рук

Розмір тексту:

Опис:

В Європі у людей з інвалідністю можливості для повноцінного життя значно більші. Те, що у нас офіційно вважається неможливим в Швеції в повну силу практикується. Ось, наприклад, шведський шийник з вкрай важким ураженням без проблем може самостійно кермувати авто, в той час як у нас значно фізично витривалішим права отримати легально є великою проблемою або неможливо взагалі.

В даному випадку, користувач заїжджає в машину на електровізку, який фіксується за допомогою кріплення в підлозі. Управління здійснюється таким чином - ліва рука це газ і гальмо, а права рука управляє спеціальним колесом, яке виконує функцію керма і фізично користувач звичайне кермо не використовує взагалі. У зв'язку з особливістю травми руки користувач підняти практично не може, тому було знайдено інший варіант.

Коментар автора:

Автомобіль Crysler був переобладнаний фірмою Autoadapt за рахунок Шведського агентства соціального страхування. У наступних публікаціях буде детально розглянуто особливості даного управління і, повірте, там є на що подивитися.

Хто придумав або джерело:

Андерс (Швеція), поранений в 1989 році, рівень С 4-5 (SpinalisTips)