«Арахісовий сокіл» (2019)

Розмір тексту:

🎞Жанр: комедія, драма, пригоди.

💿Сюжет: у центрі історії знаходиться Зак — хлопець з синдромом Дауна, який змушений жити в будинку для людей похилого віку, де його опікує Елеонор (Джонсон). Одного разу вночі він втікає зі своєї палати, щоб здійснити заповітну мрію — стати рестлером. В той самий час дрібний злочинець Тайлер (Лабаф) рятується від переслідувачів в болотистій місцевості, де випадково зустрічає Зака.

Герої швидко знаходять спільну мову, Тайлер обіцяє супроводжувати Зака до школи рестлерів на шляху до його кінцевого пункту призначення — Флориди, де сподівається почати все спочатку. Через деякий час до них приєднується добродушна Елеонор, яку директор будинку пристарілих відправив на пошуки втікача…

Ніщо не зупинить їхніх пригод!

🖇Сценарій фільму був написаний спеціально для Зака Готтзагена. Він народився 22 квітня 1985 року в Бонтон Біч (штат Флорида, США). З трьох років брав участь в дитячих спектаклях, а у 2004 році став першим американцем з синдромом Дауна, який закінчив театральне відділення Школи мистецтв ім. Дрейфуса.

У липні 2015 року Смітсонівський музей запросив Зака ​​Готтзагена виступити в якості основного доповідача до 25-ї річниці прийняття Закону про американців з інвалідністю перед показом документального фільму «Стаючи куленепробивним», де він привернув увагу двох режисерів, Тайлера Нільсона і Майкла Шварца. У підсумку вони написали сценарій фільму «Арахісовий сокіл», тримаючи в думці, що головну роль в ньому зможе виконати тільки Готтсаген.

Зак сподівається, що його досвід надихне інших людей з синдромом Дауна слідувати своїй мрії🙌🏼