Б’юті-блогер з “шийною” травмою стала дуже популярною завдяки одному відео …

Розмір тексту:

25-річна б'юті-блогер з англійського міста Норфолк, яка в результаті травми хребта опинилася в інвалідному візку, Джордан Бон зняла проникливе п'ятихвилинне відео, в якому вона показує, як вона будучи "шийницею" робить собі макіяж і всі складнощі цього процесу. Відео вже подивилися більше 4 мільйонів людей.

215293

Після того, як Джордан потрапила в автомобільну аварію 10 років тому і отримала перелом шийних хребців, у неї виник параліч всіх чотирьох кінцівок. Дівчина не раз викладала відеозаписи, де видно її інвалідний візок, але це не зупинило злісних тролів, які раз у раз питають, чому вона так дивно тримає кисть і що не так з її руками.

Тому, вона вирішила дати відсіч недоброзичливцям за допомогою потужного відео, яке вона виклала в свій відеоблог. Дівчина також пояснює, який важливий для неї її відеоканал, адже аварія і так відняла у неї занадто багато і вона не хоче втратити ще й це.

"Я не можу самостійно одягнутися або зробити собі зачіску, але на щастя я в змозі зробити свій власний макіяж. Я рада тому, що мої, здавалося б, непотрібні руки допомагають мені займатися свого роду творчістю ", - розповіла Джордан.

259497

Вона сподівається, що її відео буде надихати інших людей. На даний момент завдяки цьому відео вона стала одним з найпопулярніших б'юті-блогерів в інтернеті маючи більш 127 000 підпищиків.

"Це відео має налаштовувати на позитив і показувати людям, що не варто опускати руки. Всі ми боремося з труднощами, і ми не самотні. Ми всі заслуговуємо, щоб жити дивовижним життям, незалежно від перешкод ", - поділилася Бон.

"Люди, котрі залишають негативні коментарі в соціальних мережах не замислюються про те, як їх слова можуть вплинути на людину, яку вони образили. Будьте добрішими ", - сказала дівчина.

По материалам: Переглядач

Мітки: