Блог

Про величну художницю й величну жінку, яка вміла жити, творити, любити попри нестерпний біль. Про людину, яка й сьогодні є натхненницею для багатьох завдяки вмінню любити й бути відданою прекрасному.

Детальніше

Нові кросівки Nike GO FlyEase були офіційно представлені на початку лютого 2021 року — і це перші hands free кросівки. Модель орієнтована на людей з інвалідністю, у яких можуть бути ампутовані кінцівки. Також, кросівки дуже актуальні в умовах пандемії, бо можна легко взуватися без використання рук.

Детальніше

Важливою складовою незалежного життя після травми спинного мозку є розв'язання питань індивідуальної мобільності. Вона складається з багатьох складових, поступове розв'язання яких безсумнівно призведе до підвищення якості життя людини.

Детальніше

Культура та мистецтво можуть стати альтернативним способом розкриття потенціалу дитини та включення її у активне соціальне життя. Владислава Дяченко, заступниця директора з наукової роботи в Херсонський Художній Музей, поділилась досвідом втілення інклюзивного проєкту: Як з’явилась ініціатива зробити музей інклюзивним? Фактично, запит був знизу. Два роки тому до нас прийшли представники громадської організації «Сонячні діти» та […]

Детальніше

Ми продовжуємо розмову про інклюзивність Музей Ханенків. The Khanenko Museum із заступницею генерального директора Ганна Рудик. Чи для кожної окремої аудиторії з інвалідністю в музеї є фахівець з досвідом і спеціальними навичками роботи? Ні, хоча це було б дуже добре. Але штат освітнього підрозділу не такий вже і великий. Серед освітян є ті, хто спеціалізуються […]

Детальніше