Челсі Хілл

Розмір тексту:

Дівчина, яка вирішила не зациклюватись на інвалідності.
Челсі Хілл у 17 років потрапила в аварію, внаслідок якої отримала травму спинного мозку. Але дівчину засмутила не стільки травма, як неможливість танцювати. Проходячи реабілітацію, Челсі вирішила, що буде жити на повну, не обмежуючи себе ні в чому.

Спершу вона заснувала танцювальну команду дівчат, які пересуваються кріслом колісним — Rollettes. Згодом, щоб займатися танцями професійно, Челсі переїхала в Лос-Анджелес, де почала тренуватись у найвідоміших танцювальних студіях.
Поступово танцювальний клуб Chelsie and the Rollettes перетворився на глобальний рух за поширення прав і можливостей жінок з інвалідністю. Челсі продовжує саморозвиватися, приймає участь в модних показах, розробила програму наставництва для жінок з травмами спинного мозку, щоб допомогти їх долати перешкоди і йти до своїх мрій.

Челсі активно веде блог в інстаграмі, щодня розповідає про свою рутину, подорожі, тренування і стосунки. Посилання на неї залишили в коментарях.

Приклад Челсі доводить, якщо у тебе була справжня мрія до травми, нічого не завадить здійснити її і після, головне сильно хотіти і шукати можливості для її здійснення

Мітки: