«Чоловіки зі слабкостями» (2019)

Розмір тексту:

🎞 Жанр: драма, комедія, реальна історія.

Це кіно не змусить вас сумувати або маніпулювати почуттями. Фільм про дружбу, вихід із зони комфорту власних страхів, про сьогодення, пригоди та тернистий шлях до того, щоб стати чоловіками. Кажуть, що подорож не вдалась, якщо всі вижили... Подорож героїв фільму, трійці хтивих самців, спраглих гріховного спустошення особистості, вдалась у повному сенсі🤭

💿 Сюжет: познайомившись в центрі реабілітації, троє новоспечених приятелів приймають рішення відправитися в закордонну подорож для задоволення своєї назрілої чоловічої потреби. Але батьки хлопців не дозволяють їм виїжджати, хоча справжню мету їм ніхто і не думав повідомляти. І все ж, герої наважились на втечу, придумавши таємний план.

Все ускладнюється тим, що їм потрібен спеціальний транспорт з водієм, бо Мет пересувається кріслом колісним, Мо зі складним порушенням зору, а Скотті — з важким захворюванням кісток. Саме він підбив інших поїхати в Монреаль.

Як познайомитись з дівчиною і завести стосунки, якщо твоє тіло повністю паралізовано і працює тільки один орган? «Приходь як є, з порушенням зору або без ніг» закликає реклама борделю в Канаді…

Оригінальна назва фільму «Come As You Are», що в перекладі «Приходь таким, як ти є».

🧐 А ви знали, що у Данії право на сексуальне життя узаконено, а права й обов'язки секс-асистенток закріплені в інструкції міністерства соціальних справ? Сексуальне й інтимне асистування отримало також поширення в Фінляндії, Швейцарії, Бельгії, Нідерландах, Німеччині та Австрії. Дані послуги пропонуються також як «сервіс тілесного контакту» або «тактильна робота».

❗️Тема підвладна стигматизації, але кожна проблема має своє рішення і потребу❗️

Коментар автора:

Хто придумав або джерело: