Corsum: Проект дитячої коляски з кріпленням на активний візок

Розмір тексту:

cursum_01

Я думаю ні для кого не секрет, що переважна більшість людей вважає, що люди на візках не можуть мати дітей. Відразу скажу - це неправда і тому є маса позитивних прикладів. Як і в усьому іншому для комфортного переміщення людини на візку з дитиною, наприклад, на прогулянці, необхідно мати спеціальний аксесуар, який нагадує коляску, але пристібається до звичайного активного візку.

Звичайно, навіть зараз подібні штуки розкіш, але вони вже є. Так, шведський дизайнер Cindy Sjöblom розробила відмінний варіант такого аксесуара, в якому враховані всі нюанси, адже для подолання бордюрів теж необхідний певний баланс. Проект отримав назву "strong> Corsum і успішно втілений в життя.

Ідея

Одного разу Сінді побачила передачу про молоду пару, в їхній родині недавно сталося поповнення і актуальним було питання прогулянки з дитиною. Самі батьки придумали кріплення до себе, коли дитина знаходиться на колінах, але для новонародженого це зовсім не варіант. Вона вирішила розробити таке пристосування, яке дозволить комфортно і, найголовніше, безпечно виходити на прогулянки. Після довгих роздумів, ескізами, проб і тонких налаштувань був розроблений прототип, який незабаром був випробуваний кількома людьми
на візках.

cursum_03

Кінцевиий варіант

У підсумку вийшло цікавий аксесуар, який має чотири колеса (два великих спереду, і два маленьких позаду), довгу вертикальну основу, на який закріплена люлька для дитини. Кут нахилу люльки регулюється звичайної U-подібною ручкою, розташованої на рівні колін. Кріпиться дитяча коляска з допомогою двох затискачів до рами на рівні 20 см від низу підніжки. Над колесами знаходиться сумка, в яку зручно складати необхідні дитячі речі, які завжди будуть "під рукою".

cursum_04

У той момент, коли на шляху виникає перешкода, подолати її можна трохи потягнувши на себе коляску, хоча через великого діаметру колеса проблем бути не повинно на "нормальних" переїздах. У ті моменти, коли необхідності переміщатися немає, Corsum можна відстебнути і вона прекрасно стоїть і їздить на своїх чотирьох. Це буде корисно якщо ви зустрілися з друзями або десь в дорозі.

cursum_06

На закінчення

На жаль, проект Corsum так і існує у вигляді робочого прототипу, серійного або одиночного виробництва на даний момент не налагоджено, але сподіваємося, що коли-небудь ця штуковина з'явиться у вільному доступі. До речі, весь процес створення висвітлений у відеосюжеті, який можна переглянути нижче:

Мітки: