ІнваФішки — унікальна інформаційна платформа, яка дозволяє людям з різними травмами спинного мозку ділитися власним досвідом адаптації після нещасного випадку.

В рамках проєкту випущено цикл тематичних відео, які послідовно розкривають підготовку людини з інвалідністю до виходу з дому та шлях, який необхідно подолати задля участі в культурному житті.

Виявляємо перешкоди

на шляху до участі
в культурному житті

Пропонуємо шляхи
розв'язання або
інші рішення

Наочно демонструємо
власним прикладом
та діями

ГО «Група активної реабілітації» мотивує та загартовує людей з травмами спинного мозку до самостійного життя, використовуючи методику активної реабілітації.
Проводимо табори та заходи під час яких люди з травмами спинного мозку отримують практичні навички самостійності та корисні знання з багатьох питань, що стосуються життя людей з інвалідністю.

Аудіовізуальне мистецтво - програма Українського культурного фонду, яка спрямована на підтримку та розвиток національного аудіовізуального сектору, зокрема, телебачення, радіомовлення та медіаплатформ, впровадження новітніх мультимедійних інформаційних технологій, стимулювання митців до створення конкурентоспроможного аудіовізуального продукту та його представлення за кордоном.

НАШІ ПАРТНЕРИ

 

БЛОГ

 
 
 

Проєкт «ІнваФішки - Від дому культури!» реалізується
ГО «Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації»
за підтримки Українського культурного фонду.