Девін Джонсон – Боєць ММА який отримав перелом шийних хребців

Розмір тексту:

Так як ми тут всі разом збираємо різні прибамбаси для того, щоб зробити наше життя кращим і простішим, було б логічним висвітлювати яким чином можна "ускладнити" собі життя і стати "клієнтом" цього сайту. Це буде корисно як для загальної інформації, так і для профілактики тим, хто ще ходить :) Я вже писав невелику замітку про Кріса Колвеле, який отримав свою шийну травму в небі.

Тепер знайшов ще одну професійну травму, про яку я часто думав і чув, але перше підтвердження знайшов на YouTube. Це досить поширена травма у борців - перелом або зсув шийних хребців ... Часто це обходиться меншими проблемами, але у колишнього бійця ММА Девіна Джонсона все по-серйозному - перелом З 4-5 і як результат інвалідна коляска. Як говориться в відео, Девін був висхідною зіркою в змішаних єдиноборствах , але 14 травня 2012 року , під час тренування , після якого повинен був слідувати його останній бій в любителях і перехід в професійну лігу , Джонсон отримав важку травму спинного мозку.

Пластина в штї

Природно, після такого перелому його кар'єра в ММА закінчилася, але тепер перед ним стоїть новий і більш серйозний суперник - він сам. В даний момент він інтенсивно займається реабілітацією, щоб повернути собі стільки функцій, скільки дозволить організм .

Пропоную Вашій увазі два невеликих відео, які розповідають коротко про долю молодого спортсмена Девіна Джонсона . Зверніть увагу на прогрес між першим і другим відео...

У другому відео Девін, через рік до того як його паралізувало , розмірковує про своє життя , перемоги , його боротьбі і про те, що він дізнався нового.

Висновок простий - зламати шию не важко! :)

Мітки: