До зустрічі з тобою

Розмір тексту:

Опис:

📽 Пропонуємо нашу нову фішку — кіно, яке мотивує, надихає, спонукає до роздумів, розважає і захоплює.

Сьогоднішній вечір обов'язково стане особливим, якщо ви поринете в романтичну історію американського фільму «До зустрічі з тобою», екранізація однойменного роману Джоджо Мойєс. «Кінокритики» традиційно стверджують, що книга яскравіша за екранізацію, але, безсумнівно роман став бестселером, ба більше, читач має можливість дізнатись продовження роману в другій частині — «Після тебе».

🎞 Жанр: драма.

📀 Сюжет: головна героїня Луїза втрачає свою роботу і бюро праці пропонує їй спробувати себе в догляді за Вільямом Трейнером, багатієм, який має травму в шийному відділі спинного мозку. Матір Вілла, бере Луїзу на роботу з надією, що їй вдасться покращити настрій сина. Але одного дня, Луїза дізнається, що Вілл уже якось намагався накласти на себе руки.

🖇 Центральна тема фільму смерть «за власним бажанням». Евтаназія — припинення життя у швидкий та безболісний спосіб. Її застосовують для людей, котрі мають невиліковне захворювання й більше не хочуть терпіти біль. Сьогодні евтаназію в певній формі офіційно дозволено в Бельгії, Люксембурзі, Нідерландах, Португалії, Швейцарії, Німеччині, Канаді, Колумбії, частині Австралії, деяких штатах США. Відповідно до закону в Україні, дії медика за евтаназією розглядають як умисне вбивство.

Коментар автора:

Хоча питання евтаназії суперечливе, у фільмі його розкривають особливо цікаво. Після перегляду обов’язково залиште коментар, як ви ставитесь до рішення головного героя?

Гарного перегляду!

Хто придумав або джерело:

https://uakino.club/filmi/genre_drama/1147-do-zustrch-z-toboyu.html