Підтримати ІнваФішки

Найцінніша підтримка - ваші ідеї! Нам дуже важливий Ваш досвід, яким ви можете поділитися за допомогою кнопки Додати фішку!

Фінансова підтримка - Переказати на картку за допомогою сервісу Приватбанк - LiqPay

Хто ми і чому нам довіряють

Багато людей з пошкодженням спинного мозку самі стають експертами зі своєї інвалідності, адже кожен, хто стикнувся з цим питанням і має бажання бути самостійнішим стає винахідником та шукає інструменти і хитрощі для полегшення свого повсякденного життя.

В рамках нашої громадської діяльності ми багато років працюємо з людьми, які мають травми спинного мозку та пересуваються за допомоги крісла колісного, та, маючи подібні травми, чудово розуміємо, що найкращими ідеями та порадами є такі, яких люди досягають шляхом власного досвіду.

Метою проєкту ІнваФішки є збір цих цінних порад та ідей та максимальне їх поширення, щоб інші могли надихатись і використовувати готові ідеї, а не шукати їх вирішення роками.

Сайт ІнваФішки призначений для людей із пошкодженням спинного мозку, їх близьким та фахівцям з фізичної терапії, ерготерапії та інших осіб дотичних до теми реабілітації.

Ми хочемо надихнути людей на пошук власних рішень для підвищення якості свого життя та людей з пошкодженням спинного мозку.

Всі отримані кошти спрямовуються виключно на розвиток проекту.