Підтримати ІнваФішки

Найцінніша підтримка - ваші ідеї! Нам дуже важливий Ваш досвід, яким ви можете поділитися за допомогою кнопки Додати фішку!

Фінансова підтримка

Ви можете поповнити нашу МоноБанку та підтримати розвиток проєкту.

Стати нашим патроном за допомогою Patreon та щомісячно робити невеликий внесок у формування незалежного способу життя людей з інвалідністю.

Хто ми і чому нам довіряють

Багато людей з пошкодженням спинного мозку самі стають експертами зі своєї інвалідності, адже кожен, хто стикнувся з цим питанням і має бажання бути самостійнішим стає винахідником та шукає інструменти і хитрощі для полегшення свого повсякденного життя.

В рамках нашої громадської діяльності ми багато років працюємо з людьми, які мають травми спинного мозку та пересуваються за допомоги крісла колісного, та, маючи подібні травми, чудово розуміємо, що найкращими ідеями та порадами є такі, яких люди досягають шляхом власного досвіду.

Метою проєкту ІнваФішки є збір цих цінних порад та ідей та максимальне їх поширення, щоб інші могли надихатись і використовувати готові ідеї, а не шукати їх вирішення роками.

Сайт ІнваФішки призначений для людей із пошкодженням спинного мозку, їх близьким та фахівцям з фізичної терапії, ерготерапії та інших осіб дотичних до теми реабілітації.

Ми хочемо надихнути людей на пошук власних рішень для підвищення якості свого життя та людей з пошкодженням спинного мозку.

Всі отримані кошти спрямовуються виключно на розвиток проєкту.