Доступна сауна для людини на колясці

Розмір тексту:

Опис:

Користь сауни складно переоцінити. Після перебування в парній тонус м'язів знижується. Теплові впливи знижують також напругу в м'язах, пом'якшують сполучну тканину і роблять м'язи більш еластичними, знижуючи, відповідно і спастику. У зв'язку з перегрівом шкірних покривів судини шкіри розширюються і переповнюються кров'ю, збільшується проникність шкірного покриву. Розм'якшується епідерміс, поліпшується чутливість шкіри, збільшується її дихальна активність, підвищуються імуно-біологічні властивості. Теплова процедура стимулює плин окисних процесів в шкірі.

Всі перераховані зміни в шкірі поліпшують її функції - терморегулюючу, захисну, дихальну, видільну, тактильну. Це багато в чому сприяє поліпшенню функцій внутрішніх органів, загартовуванню організму, попередженню захворювань. Однією з чудових особливостей сауни є і здатність знімати втому, покращувати настрій, знижувати рівень тривоги.

Коментар автора:

Сама по собі адаптація парилки зводиться до стандартних: відсутність порога на вході, широкий дверний отвір і достатня кількість вільного місця. У даній сауні, як економії місця зроблена відкидна лавка, яка досить добре розширює простір.

Хто придумав або джерело:

користувач