Ергономічні дверні ручки

Розмір тексту:

Опис:

Ергономічні дверні ручки забезпечують доступність до будь-якого приміщення для людей з інвалідністю у яких є проблеми з пальцями рук, що ускладнює відкривання невеликих ручок. Ручка легко переводиться в положення з оптимальною висотою, що забезпечує комфорт всім маломобільним групам : від маленьких дітей до літніх людей. Крім того, двері можна відкривати, натискаючи на ручку зверху передпліччям, що дозволить відкрити її навіть людині з зайнятими руками. Це унікальна технологія знайшла широке застосування в багатьох установах, де пріоритетом є оснащення максимально комфортного та безпечного середовища.

Щоб забезпечити вільний доступ в приміщення, ручка повинна забезпечувати зручний і легкий хват і просте управління як з положення стоячи, так і з положення сидячи. Зусилля, яке необхідно докласти для відкривання дверей становить не більше 5 кілограм. При повороті ручки натисканням передпліччя постава людини не змінюється, що відкриває доступ в приміщення людям, у яких проблеми з хребтом.

Подібні системи дозволяють полегшити доступ в приміщення людям, у яких є проблеми із захопленням предметів в руку або з рухом зап'ястя. Також представлені моделі ручок з тактильними відмінностями - фактури ручок дозволяють незрячим людям орієнтуватися в будівлях, а велика кількість яскравих кольорів передбачає і можливість орієнтування в просторі для людей з вадами зору.

Коментар автора:

Відмінну роботу провела французька фірма, що універсально вирішує проблему всіх маломобільних груп населення.

Хто придумав або джерело:

Ручки французької фірми Ulna