Фільм вихідного дня – «Арахісовий сокіл», 2019

Розмір тексту:

Жанр: комедія, драма, пригоди.

Сюжет: у центрі історії знаходиться Зак — хлопець з синдромом Дауна, який змушений жити в будинку для людей похилого віку, де його опікує Елеонор (Джонсон). Одного разу вночі він втікає зі своєї палати, щоб здійснити заповітну мрію — стати рестлером. В той самий час дрібний злочинець Тайлер (Лабаф) рятується від переслідувачів в болотистій місцевості, де випадково зустрічає Зака.
Герої швидко знаходять спільну мову, Тайлер обіцяє супроводжувати Зака до школи рестлерів на шляху до його кінцевого пункту призначення — Флориди, де сподівається почати все спочатку. Через деякий час до них приєднується добродушна Елеонор, яку директор будинку пристарілих відправив на пошуки втікача…
Ніщо не зупинить їхніх пригод!

Сценарій фільму був написаний спеціально для Зака Готтзагена. Він народився 22 квітня 1985 року в Бонтон Біч (штат Флорида, США). З трьох років брав участь в дитячих спектаклях, а у 2004 році став першим американцем з синдромом Дауна, який закінчив театральне відділення Школи мистецтв ім. Дрейфуса.

У липні 2015 року Смітсонівський музей запросив Зака ​​Готтзагена виступити в якості основного доповідача до 25-ї річниці прийняття Закону про американців з інвалідністю перед показом документального фільму «Стаючи куленепробивним», де він привернув увагу двох режисерів, Тайлера Нільсона і Майкла Шварца. У підсумку вони написали сценарій фільму «Арахісовий сокіл», тримаючи в думці, що головну роль в ньому зможе виконати тільки Готтсаген.

Зак сподівається, що його досвід надихне інших людей з синдромом Дауна слідувати своїй мрії

Мітки: