«Форрест Гамп» (1994)

Розмір тексту:

🎞Жанр: драма, комедія, мелодрама.

"Життя як коробка цукерок, ніколи не знаєш з якою начинкою тобі попадеться..."

💿Сюжет: фільм розповідає історію життя людини з ментальним порушенням розвитку. У дитинстві головного героя не хотіли брати до школи через дещо занизький IQ, але мати все-таки влаштувала його в школу. Одного разу, у шкільному автобусі, він зустрів кохання всього свого життя Дженні.

Якось хлопці зі школи вирішили познущатися з Фореста, коли вони з Дженні поверталися додому. Дженні сказала "Біжи Форест" і він побіг, дивом зціливши ноги, з якими мав проблеми. Після цього випадку він постійно бігав, просто так, йому це дуже подобалося.

Біг зіграв в його житті ключову роль. Завдяки бігу він потрапив до університету і закінчив його. Потім була армія і війна, де біг Фореста врятував його життя. Згодом — багатство. За що б Гамп не брався, у нього це виходило просто відмінно. Він всім і завжди допомагав чим міг, діями та порадами. Але все це було не потрібно Форесту, йому потрібна була Дженні, яку він кохав з того самого дня, як зустрів її в шкільному автобусі. Дженні не сприймала любов Фореста серйозно, а коли зрозуміла, що любить його, було трошки пізно...

💬Світ вже ніколи не буде колишнім, після того, як ви побачите його очима Форреста Гампа.