Фотопроєкт Power of water (cила води)

Розмір тексту:

💧 Power of water (cила води) — геніальний фотопроєкт, який був високо оцінений на шостому Підводному фотомарафоні 2018 в DSLR Creativity-Fashion.

📸 Концепція зйомки досить прониклива: кожне фото розповідає історію про свободу, яку хтось відчуває під водою, де відсутнє тяжіння, коли вода не тільки лікує тіло й душу, а й дає значно більше — відчуття рівності. Головний меседж: «не здавайся!», йде від людини, яка досягла всього, попри травму.

🥇 Герой проєкту Антоніс Цапатакіс — грецький плавець і велосипедист, учасник Паралімпійських ігор, багаторазовий рекордсмен світу та Європи. Цапатакіс навчався в поліційний академії, у грудні 2006 року розбився на мотоциклі, унаслідок чого отримав травму спинного мозку. Тоді йому було всього 18 років.

🏊🏻‍♂️ Ще з дитинства хлопець займався спортом, демонстрував непогані результати в плаванні й водному поло. Усього через 9 місяців після аварії Антоніс повернувся в басейн і почав плавати в команді спортсменів з інвалідністю. А вже три роки по тому, на чемпіонаті Європи в Ісландії, плавець завоював свою першу медаль в паралімпійському спорті.

Крім того, у 2016 році Антоніс став співавтором дитячої книги Олени Тойда “To oneiro” (Мрія), щоб ознайомити дітей та їх батьків із концепцією рівності водночас акцентуючи особливу увагу на дітях з інвалідністю.