Горизонтальний душ – непоганий варіант для людини на візку

Розмір тексту:

Ми часто стикаємося з тим, що все нестандартне сприймається неправильним - хоча якщо тобі зручно, то чому б і ні. Після травми у мене були проблеми з цим - розуміючи, що так як раніше зробити не вийде, я просто не намагався зробити це по іншому. Здавалося, що якщо не так як всі, то це неправильно. Згодом зрозумів, що іноді звичні речі можна зробити так, що сам диву даєшся, але головне досягти потрібного результату - в будь-якому випадку це краще ніж нічого не робити.

Ось і з прийняттям душа була аналогічна ситуація - Хоч скільки не пристосовувався до всяких стільчиків і лавочок, краще унітазу "крісла" не знайшов. По-перше, він добре зафіксований і не їздить по підлозі при пересіданні, що дуже важливо, так як безпека перш за все. По-друге, доступні всі необхідні важкодоступні місця. Розмістивши пооруч душ можна поєднати приємне з корисним.

Але я зараз міркую про інше, наткнувшись на варіант виконання душовою від компанії Dornbracht, які в принципі не орієнтовані на людей з інвалідністю, але їх ідея з горизонтальним душем здалася мені дуже навіть цікавою для "нашого брата". Компанія позиціонує цю ідею як відпочинок під час прийняття душу - він повністю програмований, користувач може встановити температуру води, силу струменя і тривалість подачі.

Горизонтальний душ

Але для мене він цікавий з іншого боку - сама ідея приймати душ горизонтально потенційно дуже цікава, тому що встановивши платформу на потрібній висоті пересідати буде не дуже складно, а митися одне задоволення. Хоча це теоретично, знаю, багатьом зручніше на стільці, але і ця ідея має під собою грунт. Тут мабуть з нюансів можна додати тільки ширина платформи, яка не повинна бути занадто вузькою, і, можливо, варто додати кілька поручнів для зручності.

Горизонтальний душ

Поки писав згадав про санаторій Бурденко, скажімо так - це лайт версія тітоньки на грязях ... Загалом, мені такий душ подобається, в лазні я б такий приймав із задоволенням, в квартирі місця, а судячи з усього і грошей, немає на нього . А поки пропоную подивитися промо-відео:

Мітки: