Хлопець, для якого «ні» не існує

Розмір тексту:

🤳🏻 Зак Рул — популярний блогер з Х’юстону, штату Техас. Народився з рідкісним захворюванням кісток, яке призвело до необхідності ампутації обох ніг у віці двох років. Проте це не зламало Зака.

Попри відсутність ніг, хлопець завжди залишався активним. Своєю жагою до життя Зак завдячує мамі, яка ніколи не зважала на інвалідність сина, не казала йому «ні», навіть коли син хотів грати у футбол.

🏋🏻‍♂️ Зараз йому 29 років, він спортивний тренер, має власний тренажерний зал CrossFit. Зак зумів побити національний рекорд в жимі лежачи з вагою 204, 57 кг при вазі 70 кг. Окрім цього, хлопець надає безкоштовні заняття людям з інвалідністю. У тренування включені елементи з важкої та легкої атлетики, пауерліфтінгу, гімнастики та інших видів спорту. Його учні зізнаються, що тренер вимогливий і жорсткий, але саме такий спосіб тренувань допомагає досягати відмінних результатів.

💪🏼 Тренер з ампутованими кінцівками чудово розуміє, які почуття переслідують людей з інвалідністю, що не знають, чим зайнятись. Зак намагається донести думку: жалість до самого себе і з боку оточення — головні вороги. Він також наголошує, що важливо не дозволяти нікому вкладати у ваші думки хоч краплину сумніву, що ви не здатні на щось.

Хлопець переконаний: усе в наших руках. Можливості для зростання є в будь-якому стані та будь-якій ситуації. Просто треба рухатися до своєї мети та не слухати тих, хто говорить під руку.

Згадуйте ці слова щоразу, коли у вашій голові з’явиться думка про пропуск тренування.

Мітки: