Художниця, яка малює зубами

Розмір тексту:

З тонкими мазками, яскравими квітами і неймовірною деталізацією її картини дикої природи є одними з кращих. Але ще більш екстраординарними їх робить те, що Лінн Бетам є художником з інвалідністю, яка створює свої шедеври, тримаючи кисть в роті.

Лінн Бетам - художниця, яка малює зубами
Лінн Бетам - художниця, яка малює зубами

26-річна художниця обрала цей незвичайний спосіб малювання, коли їй було три роки. Дівчинка вирішила не використовувати руки і ноги, так як народилася з рідкісним захворюванням, що вплинув на її хребет і суглоби. Незважаючи на інвалідність, Лінн стала прославленим фотографом і художником, чиї роботи добре продаються.

 Лінн Бетам - художниця, яка малює зубами

В даний час дівчина планує поїхати в ПАР і Ботсвани, щоб відобразити на своїх полотнах чудовий тваринний світ цих країн.

"Я часто малюю по фотографіях, які роблю в зоопарках і заповідниках, але я завжди хотіла малювати диких тварин по-справжньому, тому і хочу відправитися в Африку. Я люблю всіх тварин. Я намагалася малювати пейзажі та натюрморти, але я завжди повертаюся до тварин".

Роботи Бетам виставлялися в Королівській Академії мистецтв ще коли вона була підлітком, а свою першу персональну виставку вона провела в 2013-му році в "Джон Стріт Галері" в Халле. З її допомогою Лінн прагнула зібрати 15 тис. Доларів, необхідні на поїздку.

Під час своєї подорожі в Африку Лінн сподівається зробити безліч фотографій і написати серію картин для виставки, метою якої буде підтримка інших людей з інвалідністю.

"Я фотографую за допомогою спеціального обладнання, встановленого на моїй інвалідній коолясці, і дозволяє мені робити знімки ротом і обмеженим користуванням лівої руки. Я хочу продемонструвати, що навіть будучи інвалідом, можна робити дуже багато".

У 2006-му році одна з картин Лінн була продана на аукціоні Christies в Лондоні за $ 1150.. За словами художниці, її успіхи повинні надихати тих, хто боїться жити творчо.

"Якщо ви любите, то навіщо боятися? У нас лише одне життя, тому ми повинні користуватися ним і отримувати все, що можливо! Кожен має свою думку і завжди буде людина, якій ви ніколи не сподобаєтеся, але ви повинні думати про те, що також будуть багато інших, які люблять те, що ви робите".

Більше фотографій картин Ви можете знайти на Facebook Лінн , ОБОВ'ЯЗКОВО подивіться альбоми!

Мітки: