ІнваФішки на “Стажировка-2015 от POPEL Interactive Agency

Розмір тексту:

Стажування - це сувора і насичена навчальна програма для веб-дизайнерів від POPEL Interactive Agency.

Саме так позиціонують свій проект автори Стажування і, треба сказати, абсолютно справедливо - за такий короткий термін зробити стільки проектів паралельно з навчанням це явно суворо. Дізнавшись про пошук кейсів для стажистів я вирішив не упускати шанс і написав купу різних пропозицій, одним з яких був сайт ІнваФішкі.

https://www.facebook.com/PopelInteractiveAgency/photos/a.543131592397860.1073741825.462238810487139/969120636465618/?type=1

Відповідь була досить швидким, організатори позитивно сприйняли мою заявку і взяли в учасники. З цього моменту і я відкрив для себе Стажування. Три захоплюючих презентаційних тижні і купа крутих робіт, після чого і як-то язик не повертається називати хлопців стажерами - дійсно професійні роботи.

Презентація проекту від 6 команд була 29 серпня, зараз йде доопрацювання варіанта команди переможця. Ось власне самі роботи:

В рамках Стажировки-2015 свое видение редизайна сайта «ИнваФишки» представили 6 команд: Внуки Иттена (ментор — Александр...

Опубліковано POPEL Agency 4 вересня 2015 р.

Був обраний варіант команди Онуки Іттена, але дуже і дуже сподобався варіант команди Ninja Interns. Серед іншого хотілося б відзначити дуже правильний підхід команди Sextopus щодо доступності сайту для людей з порушенням зору, а також команди Knights of Web, яка представляла ідею управління тільки кнопками, дуже правильно. До речі переможці теж передбачили таку можливість.

Ну і презентації - дуже круто, особливо сподобався підхід у команди Kiselev Cube, професор Ксав'єр це залік!)

Логотипи представили тільки дві команди, причому однаково мислили хлопці, але якось не то поки ... Мабуть я збив своїм активним знаком. Я б розвивав далі ідею, як-то в розрізі роботи мозку або біоніки - екзоскелет, біонічний протез, шестерні в голові ... А може і зовсім текст обіграти просто.

У будь-якому випадку я дуже задоволений, велике дякую організаторам і стажистам! Я побачив те, про що давно мріяв!

Ось відео самої призентації:

п

Детальніше можна ознайомитися на сайті агентства POPEL Interactive Agency

Мітки: