«ІнваФішкі» на церемонії нагородження фестивалю «Світ рівних можливостей»

Розмір тексту:
Всі гості фестивалю на сцені
Всі гості фестивалю на сцені

5 червня 2014 відбулася урочиста церемонія нагородження переможців і лауреатів V Фестивалю соціальних інтернет-ресурсів «Світ рівних можливостей», який цього року зібрав 258 заявок з 47 регіонів Росії, Республіки Білорусь, України, Республіки Молдова та Казахстану. Сайт «ІнваФішкі» став лауреатом в номінації «Відкриття року», а його автор був запрошений на церемонію нагородження.

Нагадаємо, головна мета фестивалю - демонстрація, гідна оцінка і заохочення подальшого розвитку сайтів, створених людьми з інвалідністю та присвячених вирішенню їх проблем. Експертна рада протягом місяця оцінював заявлені інтернет-ресурси за наступними критеріями: соціальна і суспільна значущість сайту, творчий і оригінальний підхід до подачі матеріалу, дизайн, usability та accessibility сайту.

Відкрив урочисту церемонію нагородження голова Оргкомітету фестивалю - Михайло Терентьєв:

Світ рівних можливостей »- це яскравий приклад, коли один надихає багатьох. У першому фестивалі брали участь 91 конкурсант, в п'ятому - вже 258. Щодня через свої інтернет-ресурси ви ламаєте стереотипи, діліться досвідом, вселяєте впевненість, і надихаєте сотні людей з інвалідністю внести свій вклад в розвиток максимально комфортного життя для людей з інвалідністю. Кожен з вас вже переможець, тому що ви небайдужі до проблем, які є в житті людей з інвалідністю.

Промова автора ІнваФішок на сцені

У новій номінації «Відкриття року» взяли участь 125 конкурсантів. Назва даної номінації говорить сама за себе. Тут журі відзначило тих, хто вирішив вперше взяти участь у фестивалі «Світ рівних можливостей», щоб знайти нових друзів і привселюдно розповісти про свій проект.

Переможцем фестивалю в номінації «Відкриття року» став сайт Благодійного Фонду допомоги дітям, які страждають захворюванням бульозний епідермоліз «Діти Бела» www. deti-bela.ru (м.Москва). Сайт містить повну інформацію по бульозної епідермоліз, його ознаками, способам догляду за дітьми з цим діагнозом, довідкову інформацію, інструкції та відеоматеріали для батьків і медиків. Кубком фестивалю і спеціальним призом ноутбуком від компанії «Всеросійські державні лотереї Перемога» нагороджена автор сайту Катерина Курдюкова.

Лауреатом фестивалю в номінації «Відкриття року» став сайт «Особливе дитинство. Допомога дітям з порушеннями розвитку » www.osoboedetstvo.ru (м.Москва) . Сайт об'єднує батьків особливих дітей, фахівців, які працюють з дітьми з порушеннями розвитку, і юристів, які домагаються гідного життя для дітей та дорослих з ментальними порушеннями. Дипломом та пам'ятним подарунком нагороджена автор Надія Пелепец.

Лауреатом фестивалю в номінації «Відкриття року» став сайт «ІнваФішки» www.invafishki.info (Україна, Київ). Проект покликаний зібрати воєдино всю інформацію, щоб допомогти людям після травм знайти оптимальні рішення або отримати необхідні поради, що дозволить поліпшити якість свого життя. Дипломом та пам'ятним подарунком нагороджено автора сайту Віталія Пчолкіна.

Памятная статуэтка

Пам'ятний подарунок (електронна книга) приїхав разом зі мною і буде цілком логічно розіграти його серед наших користувачів. Зовсім скоро чекайте конкурс серед найактивніших авторів, так що можна вже "набивати" собі ІнваФішки.

Висловлюємо подяку ВБО «Волонтерське об'єднання «Крила» за допомогу в придбанні вишиванок, які ми змогли одягнути на церемонію нагородження, а також Володимиру Нечипоруку за чуйність і сприяння в вирішенні виникаючих питань.

Окрема подяка організаторам фестивалю за професійний підхід в організації, її можна назвати бездоганною - від першого дзвінка і до прильоту додому.

Повний список лауреатів і переможців ви можете подивитися на сайті фестивалю.

Мітки: