«ІнваФішки» стали лауреатом V Фестивалю соціальних інтернет-ресурсів «Світ рівних можливостей»

Розмір тексту:

15 травня відбулося заключне засідання Експертної ради, в ході якого були визначені лауреати V Фестивалю соціальних інтернет-ресурсів «Світ рівних можливостей».

Фестиваль стартував 1 лютого 2014 року. За два з половиною місяці в оргкомітет фестивалю надійшли 258 заявок з 47 регіонів Росії і 4 країн ближнього зарубіжжя: України, Білорусії, Казахстану та Молдови.

Нагадаємо, що подати заявку автори сайтів могли за наступними номінаціями: «Діти як діти» (сайти, створені дітьми з інвалідністю або їм присвячені, а також сайти дитячих будинків інвалідів, інтернатів), «Життя триває» (соціальні мережі, форуми), « один світ, одна мрія »(офіційні сайти громадських організацій інвалідів),« Відкриття року »(сайти, вперше беруть участь у Фестивалі),« Веселка життя »(блоги, особисті сайти, домашні сторінки),« Спорт рівних можливостей »(сайти, присвячені спорту інвалідів).

Конкурсні роботи оцінювалися за такими критеріями: соціальна і суспільна значущість сайту, творчий і оригінальний підхід до подачі матеріалу, ефективність підвищення толерантності по відношенню до людей з обмеженими можливостями, дієвість впливу конкурсного матеріалу на цільову аудиторію, дизайн і юзабіліті сайту, вміст і інтерактивність сайту.

Вперше в цьому році в фестивалі взяли участь переможці та лауреати попередніх фестивалів в номінації «Ліга чемпіонів». Виявлення переможців та лауреатів у даній номінації відбувалося шляхом голосування самих учасників «Ліги чемпіонів».

З 22 квітня по 15 травня Експертна рада, до складу якого увійшли президент Фонду підтримки інвалідів «Єдина країна», депутат Держдуми Михайло Терентьєв, Віце-президент ОООІ «Всеросійського ордена Трудового Червоного прапора товариства сліпих» Лідія Абрамова, член експертної ради МГО «Інформація для всіх »Андрій Анісімов, генеральний директор ТОВ« Державна лотереї Перемога »Олег Бутенко, Президент Загальноросійського союзу громадських об'єднань« Союз «Чорнобиль» Росії »В'ячеслав Гришин, заслужений тренер Росії Ірина Громова, віце резидент ТОВ «Всеукраїнське товариство глухих» Станіслав Іванов, Керуючий директор групи компаній «Артикул Медіа» Ольга Куликова, засновник Порталу для людей з обмеженими можливостями Dislife.ru, заступник голова Всеросійського товариства інвалідів Флюр Нурлигаянов, заступник генерального директора зі стратегічних проектів ВАТ «Мегафон» Тигран Погасян, Виконавчий директор Фонду підтримки інвалідів «Єдина країна» Ігор Пустовіт, шестиразовий паралімпійський чемпіон Сергій Шилов оцінювали роботи номінантів.

В ході роботи заключного засідання експертної ради були обрані лауреати Фестивалю, серед яких, в номінації «Відкриття року» та проект «ІнваФішки». З повним списком лауреатів можна ознайомитися на сайті фестивалю.

2014-05-15_22-44-39

Мітки: