Інвалідна коляска на сонячних батареях

Розмір тексту:

Екологічність транспорту в наш час набирає особливої актуальності. У той час, як всі світові лідери автопрому представляють електрокари, а весь світ пересідає на велосипеди, то люди які пересуваються на інвалідних візках теж намагаються не "пасти задніх". І якщо питання екологічності стоїть не так гостро, то заощадження енергії і тривалість роботи батарей дуже актуальні на сьогоднішній день.

Хайдар Талеб винайшов коляску на сонячних батареях
Хайдар Талеб винайшов коляску на сонячних батареях

Ті, хто пересувається на електро-колясках не з чуток знають про проблему вічного "несвоєчасного" розряду батарей і цей факт не дає розслабитися на повну, завжди треба думати про підзарядку. З цим фактом не зміг змиритися житель ОАЕ - Хайдар Талеб, який з огляду на особливості сонячної активності в своїй країні і той факт, що більшу частину життя він пересувається в інвалідному візку, вирішив проблему підзарядки раз і назавжди.

За сприяння компанії альтернативної енергетики вони створили проект інвалідного колязки, яка працює від сонячної енергії. При цьому без сонячної "підживлення" коляска здатна пересуватися протягом 6 годин без зупинки, це стало можливо завдяки 4 стаціонарним батареям, які накопичують енергію. Ну і не варто виключати "звичні" методи зарядки, які також мають місце бути, хоча сам Хайдар зовсім не має потреби в цьому.

Хайдар Талеб відправився в дорогу
Хайдар Талеб відправився в дорогу зі своєю командою

Для залучення уваги громадськості до своєї розробки і демонстрації її функціональних можливостей він вирішив відправитися в подорож довжиною 322 км. З максимальною швидкістю 19 км \ год він подолав цей шлях за 11 днів, при цьому на протязі шляху він відвідував школи та інші навчальні заклади де читав лекції і подавав позитивний приклад людини з інвалідністю.

Шлях подолано Хайдар Талебом
Шдлях подоланий Хайдар Талебом

В результаті проходження цього шляху Хайдар Талеб був занесений в книгу рекордів Гіннеса за найдовший шлях пройдений за допомогою інвалідної коляски яка рухалась виключно за допомогою сонячної енергії. Незважаючи на те, що виглядає досить дивно, це дозволить по-справжньому не залежати від проводів. Та ще й від дощу захистить, якщо треба!

Мітки: