Колеса без обручів / Як потрапити у ванну

Розмір тексту:

Опис:

Часто в старих будинках дверний отвір у ванну / туалет / балкон занадто вузький (близько 60 см). Для того щоб відвідати настільки заповітні і необхідні місця є кілька варіантів:

  1. Можна поставити стілець (табурет) у ванній і пересісти на нього. При цьому коляска залишиться в коридорі, а ви зможете підтягнутися ближче до умивальника сидячи (з підлоги зняти килимок або що там, для зручності пересування на стільці)
  2. Розширити дверний проріз до необхідної ширини
    У першому випадку потрібно бути дуже обережним, стежити за тілом (особливо ногами) і, взагалі, впевнено сидіти без спинки. Хоча можна і впертися на умивальник або ще щось, але при цьому з підстраховкою пересідати.
    Другий - витратний.
  3. Третій варіант - зняти обручі з коліс. Крутити доведеться, звичайно, впираючись руками в покришки. Можна і в спиці, але це в тому випадку, якщо у вас руки брудні / липкі (або підлога)

Коментар автора:

Ідеальний варіант - коли є домашня активка без обручів. Тоді, приїхавши з вулиці, не доведеться міняти колеса і ви відразу будете їздити з чистими колесами по дому.

На фото: коляска з шириною сидіння 36см. Спокійно проходить в дверний отвір 56 см. Можна зробити припущення, що і з 38 см сидінням пройде. А ось 40 см - треба вже перевіряти наочно. Боковини зняті, оскільки мене тиснуть трохи.

Важливий момент: поряд з меблями бути обережнішим, щоб не подряпати їх спицями на рівні осей (як на фото). Також наслідками є потертості у ванній - вхід косий і проміжок виходить ще вужчий.

І, друзі, пам'ятайте: для нас немає нездоланних перешкод і СИТУАЦІЙ! Питання лишь в тому, ЯК ми їх долатимемо!

Хто придумав або джерело:

Народний метод