Компанія Nike випускає спеціальне взуття для людей з інвалідністю

Розмір тексту:

У липні 2015 року компанія Nike і професійний баскетболіст Леброн Джеймс презентували світові нову спеціальну серію взуття, яка покликана, завдяки спеціальній блискавці, істотно спростити життя людям з інвалідністю. Часом, одягання взуття займає досить багато часу, а іноді і зовсім людина не може вирішити це питання самостійно ... Але це стосується звичайного взуття - Nike вже вирішили це питання!

nike-lebron-soldier-9-flyease-750x503

Все почалося зі звичайного листа, який компанії Nike написав підліток з США на ім'я Меттью Уолцер, який має ДЦП і відчуває певні проблеми при одяганні звичайного взуття. У листі він озвучив своє прохання розглянути питання про розробку взуття для людей, які мають проблеми з зав'язуванням шнурків.

Мотивував він все це своїм бажанням піти вчитися в звичайний коледж, але думки про постійний пошуку людини, яка змогла б зав'язувати йому шнурки дещо гнітили. Прагнучи бути незалежним від сторонньої допомоги, він вирішив спробувати такий шлях для вирішення проблеми і виявився дуже правий. Після того, як його лист потрапив до рук головного дизайнера взуття Nike - Тобі Хетфілда, який дуже схвилювало його, він одразу розпочав розробку прототипу нового взуття.

nike-lebron-soldier-9-flyease-navy-3_o3475i-750x526

nike-lebron-soldier-9-flyease-purple-3_o34773-750x526

Через деякий час був підготовлений фінальний варіант, який отримав назву - Zoom Soldier 8. Взуття було виконане за технологією Flyease, яка передбачає наявність блискавки по колу п'яти, що дозволяє розстібати її і легко одягати кросівок, застосовуючи мінімум зусиль, при цьому підтримка щиколотки залишається на високому рівні.

В цьому році компанія випустила вже другу колекцію даного взуття під назвою - Nike LeBron Soldier 9, яка носить ім'я улюбленого баскетболіста Метью. Вартість пари такого взуття становить $130 в магазині Nike.

До слова, журнал Time визнав дану роботу як істотний прорив в області технічного прогресу і нагородив компанію.

Мітки: