Концепт крісла літака для людей які пересуваються на колясці

Розмір тексту:

Концепт самолетного сидения для человека передвигающегося на коляске

Кожна людина, яка пересувається на інвалідній колясці і хоч би один раз літала літаком, могла відчути на собі незручність від переміщення салоном літака. Хто самостійно "стрибає", можливо, у меншій мірі випробовують цей дискомфорт, проте тим, хто переміщається за допомогою працівників - почуває себе, м'яко кажучи, не дуже від багаторазового переміщення.

В даний момент ця процедура виглядає так:

  1. Ви реєструєтеся і супроводжуючий персонал допомагає вам дістатися до спеціального амбуліфта, який доставляє до літака;
  2. У амбуліфті необхідно пересісти на спеціальний салонний стілець на якому вас доставлять до місця;
  3. Після цього як ви сіли на своє місце, салон літака заповнюють інші пасажири.

Мінуси цієї подорожі очевидні - сидіння для переміщення по салону знаходиться в амбуліфті і залишається в аеропорту, тобто якщо людина захоче в туалет, то зробити щось з цим буде украй складно.

Концепт крісла літака для людей які пересуваються на колясці

Вихід з цієї ситуації знайшли дизайнери з компанії PriestmanGoode - вони пропонують закріпити в літаках певні місця для людей з інвалідністю, які матимуть спеціальні крісла що пересуваються по салону. При необхідності його можна відстібнути і відвезти до амбуліфту, що дозволить зменшити кількість переідань пасажира до мінімуму, тобто пересідати доведеться тільки при посадці і висадці. До того ж, величезним плюсом цієї реалізації є можливість доставити пасажира в убиральню, при цьому досить всього-лише відстебнути крісло і відвезти.

Якщо такого пасажира на рейсі немає, то це місце буде доступне і звичайному пасажиру, при чому різниці він і не помітить.

Концепт крісла літака для людей які пересуваються на колясці

Відео концепту цієї ідеї ви можете подивитися нижче:

Мітки: