Кріс Колвелл – Перелом С5 не перешкода до самостійного і захоплюючого життя

Розмір тексту:

criscolwell

Почну я цю рубрику з досить відомого на просторах інтернету шийника на ім'я Кріс Колвелл, який до травми був інструктором зі стрибків з парашутом і оператором за сумісництвом. Кріс вже більше 8 років веде свій відеоблог на YouTube, де розповідає про свої будні, відповідає на питання і дає поради нужденним. Незважаючи на те, що травма у нього досить серйозна, ви це помітите на відео, він веде повністю самостійний спосіб життя - повністю обслуговує себе в побуті, готує їсти і подорожує.

Більшість побутових питань він вирішує за допомогою різних пристосувань - пересідає за допомогою електропідйомника, готує спеціальними ножами, хапає предмети спеціальним кріпером. Багато цікавого можна знайти на його каналі...

Свою травму він отримав також в повітрі - для того, щоб зняти хороший кадр він вистрибнув перший, а учень через деякий час. Щось пішло не так і він врізався в Кріса на великій швидкості, в результаті чого він отримав перелом шийного відділу хребта і, як наслідок, повне знерухомлення на висоті 2500 метрів. Вижити йому вдалося завдяки автоматичній системі розкриття парашута. Весь цей інцидент, як ви розумієте, вдалося зняти на камеру закріплену на шоломі:

Ось, наприклад, Кріс з другом виходять з авто повністю адаптованого для людини на візку, причому далеко не спец. автомобіль, прошу зауважити:

Наступне відео носить пізнавальний характер, де Кріс розповідає про свої пристосування для повсякденного життя, які буквально зроблені з підручних засобів - сантехнічних хрестовин, дисків, скотча і інших подібних матеріалів. Досить цікаво і зайвий раз підтверджує той факт, що при бажанні все можна адаптувати. До речі, більшість пристосувань він зробив самостійно!

Далі процес приготування сніданку. Звичайно, цей сніданок дещо відрізняється від мого, але дуже цікаво подивитися які він при цьому використовує пристосування - ніж з кріпленням на руку і спеціальний кріпер, який замінює хват і дозволяє діставати продукти з холодильника.

Дуже хороший варіант для випрямлення зігнутих пальців пропонується в одному з відео. За допомогою термоплавкого матеріалу по пальцю виготовляється своєрідна пружина, яка не дає пальцю зігнутися. Це необхідно для більшої зручності при наборі тексту на телефоні з сенсорним екораном або клавіатурі. Матеріал використаний у відео - полікапролактона (InstaMorph, ShapeLock, Friendly Plastic, Polymorph), його принадність у тому, що при нагріванні до 60 градусів його можна м'яти руками, але коли він охолоне, то стає звичайним непохитним пластиком. Весь процес виготовлення і використання на відео:

Загалом, кому цікаво знайде для себе багато нового! Із сотень відео там є і як він одягається, готує, їсть, миється, ходить в туалет, так і як вирішує інші життєві і побутові питання.

Зараз його канал більше про подорожі, але там є багато чого. Рекомендую!