Кухонний стіл для людини на колясці

Розмір тексту:

Опис:

Одним з основних моментів на кухні являється кухонний стіл, точніше його зручність. Частіше за все людині з правильною посадкою важко заїхати під стіл не опустивши ноги з підніжки, виною всьому - поперечні балки, які з'єднують ніжки і зміцнюють жорсткість. Звичайно, існує велика кількість столів без поперечок, але все ж таки варто враховувати кілька нюансів при виборі столу - ширина столу між ніжками, вона повинна бути не менше 70 см, і висота поверхні столу, яка має бути не меншою 70 см.

Всі ці фактори важливі для зручності користувача, тому що багатьом потрібно впиратись на лікоть для утримання рівноваги - для цього необхідно комфортно заїхати під стіл.  Якщо за стіл сідає не одна людина на колясці, то найбільш комфортним буде круглий стіл з невисокою підставкою, щоб підніжка не впиралась в неї. При цьому варто помітити, що для комфорту радіус столу повинен бути не менше 50 см.

А також не варто робити стіл занадто високим, це також викликатиме дискомфорт.

Коментар автора:

Все эти правила, конечно же, носят относительный характер, просто не забывайте продумывать покупки, тогда они будут приносить удовольствие! Всі ці правила, звичайно ж, відносного характеру, просто не забувайте продумувати покупки, тоді вони будуть приносити задоволення