Ложка, виделка, ніж для шийника і не тільки

Розмір тексту:

Опис:

Не рідко трапляється так, що після травми не працюють руки або працюють погано, тобто люди зі слабкою моторикою в пальцях або її відсутністю повністю. В цьому випадку відмінно підійде спеціалізована ложка, виделка і ніж з нековзною рукояткою і фіксуючим ремінцем.

Ложка фіксується на зап'ясті м'яким ремінцем з фіксуючою липучкою, а також в рукоятці є порожнина для її обважнення, при необхідності.

ЛОЖКА
Вага 80 грамів, ручка покрита спеціальним не слизьким матеріалом, м'яка застібка на липучці, зігнута робоча частина, довжина ложки 12 см.

ВЕДЕЛКА
Вага 80 грамів, м'яка застібка на липучці, ручка покрита спеціальним не слизьким матеріалом, довжина виделки 20 см.

НІЖ
Вага 82 грамів, ручка покрита спеціальних нелегкових ковзаючим матеріалом, м'яка застібка на липучці, згинати робоча частина, довжина ложки 21 см.

Коментар автора:

Якщо хтось потребує таких пристроїв і не може купити або замовити з якихось причин, не турбуйтеся. Таке пристосування можуть зробити ваші близькі або знайомі. Для цього слід підібрати зручний вам предмет (виделка, ложка і ніж). Обмотайте рукоятку наявними у вас матеріалом і придбайте липучку, з якої зробите фіксатор. Сподіваюся, кому-небудь це допоможе або злегка полегшить життя.

Виробник:

Німеччина, фірма Titan Deutschland GmbH