«Мачо на колесах» (2018)

Розмір тексту:

🎞Жанр: комедія, мелодрама

💿Сюжет: у центрі кінострічки — успішний бізнесмен, бабій, спокусник і брехун Джоселін. Він безпринципний, коли справа стосується протилежної статі. Чоловік готовий на найбільш нахабну брехню для того, щоб спокусити і затягнути в ліжко чергову красуню. Життя у брехні приводять його до нерозв'язної проблеми, з якої виплутатися герою буде не так легко…

Одного разу, вдавши з себе користувача крісла колісного, він познайомився з жінкою з інвалідністю. Після кількох зустрічей, Жослену вперше в житті захотілося провести залишок своїх днів разом з Флоранс. Ось тільки він зовсім не знає, як сказати правду обдуреній жінці.

‼В фільмі відображаються стереотипні ставлення суспільства до людей з інвалідністю, які створюють певні обмеження у головах людей, зупиняючи справжні почуття. Люди з інвалідністю можуть створювати стосунки з ким завгодно, а не тільки з людьми, які також мають інвалідність. Важливо розуміти, що суспільство різноманітне і коло спілкування може складатися з зовсім не схожих один на одного людей, бо воно не обмежується якимись рамками, правилами чи стереотипами.