Ніж для людей з порушенням функцій рук від Peta

Розмір тексту:

Опис:

Щодня трапляється безліч нещасних випадків, які часто призводять до ушкоджень спинного мозку. Однією з найскладніших є травма шийного відділу хребта, що має наслідки втрати рухової функції та мʼязової активності, порушення чутливості або вегетативних функцій в частинах тіла, що іннервуються спинним мозком, зазвичай, нижче рівня травми. Щоб подолати наслідки цієї травми потрібно багато працювати  як з фізичними терапевтами, так і самостійно. 

Чому людям з тетраплегією слід обирати ніж "Peta"?

Бо це про розвиток вашої самостійності, зручності та легкості у використанні.

В одному з відео Віталій Пчолкін детально розказав та показав як користуватись таким ножем. Повірте, ніж Peta справді приносить лише задоволення. Через те, що у людей з травмою в шийному відділі спинного мозку дуже слабкий хват, користування  ножем зі звичайною рукояткою потребує багато зусиль, нервів та часу. Тому для тих, хто  любить зручність, легкість та простоту у використанні, а також піклується про економію власного часу, варто обирати саме ніж Peta. 

Переваги ножа Peta: 

  • Товста та м'яка ручка, яка не ковзає. 
  • Ручка має правильний кут нахилу, що робить його зручним у використанні. 
  • Лезо з нержавіючої сталі легко миється.
  • Стильний дизайн імпонуватиме в будь-якому інтер'єрі. 

Коментар автора:

Товарна лінійка ножів має кілька модифікацій, які підійдуть для різних видів продуктів. А от для людей, у яких не працюють пальці, є можливість використовувати спеціальну рукавичку.

Ви можете придбати ніж Peta в нашому інтернет-магазині ІнваФішки, а також купити спеціальну рукавичку для захоплення предметів, якщо хват недостатньо міцний для утримання ножа.