Ніж Рета

Розмір тексту:

Щодня трапляється безліч нещасних випадків, які часто призводять до ушкоджень спинного мозку. Однією з найскладніших є травма шийного відділу спинного мозку, бо вона призводить до втрати рухової функції, мʼязової активності, порушення чутливості або вегетативних функцій. Щоб подолати наслідки цієї травми потрібно багато працювати як з фізичними терапевтами, так і самостійно.

У побуті для людей, які перенесли інсульт, отримали травму спинного мозку або мають будь-який стан, який знижує функцію кисті, у нагоді можуть стати різні допоміжні девайси. Для приготування ми рекомендуємо обирати ніж "Peta", адже саме він сприятиме розвитку вашої самостійності. На нашому ютуб-каналі є відео, у якому Віталій Пчолкін детально пояснив, як користуватись таким ножем, а ми б хотіли наголосити на його перевагах:

  • товста та м'яка ручка, яка не ковзає;
  • ручка має правильний кут нахилу, що робить його зручним у використанні;
  • лезо з нержавіючої сталі легко миється;
  • стильний дизайн імпонуватиме в будь-якому інтер'єрі.

Повірте, ніж Peta справді приносить лише задоволення. Для людей, у яких дуже слабкий хват руки, користування ножем зі звичайною рукояткою потребує багато зусиль, нервів та часу. Тому для тих, хто любить зручність, легкість та простоту у використанні, а також піклується про економію власного часу, варто обирати саме ніж Peta.

Товарна лінійка ножів має кілька модифікацій, які підійдуть для різних видів продуктів. А от для людей, у яких не працюють пальці, є можливість використовувати спеціальну рукавичку.