Огляд працівником аеропорту людини у візку | Хвилинка з Мег

Розмір тексту:

Опис:

Не кожен, той хто бажає, в нашій країні може вільно подорожувати світом, однак не всюди так. Наприклад, в США багато людей на колясках являються завзятими мандрівниками і без особливих проблем їздять  поїздами, літають літаками і т. д. Персонал аеропортів підготовлений для роботи з людьми котрі мають різні нозології, що дозволяє комфортно отримати необхідні послуги.

В цьому епізоді Мег проходить перевірку службою охорони, яка проводиться для всіх пасажирів без виключення! Ви можете бачити наскільки ретельно оглядає кожен сантиметр працівник. Для себе на замітку можно взяти те, що ваша інвалідність не являється аргументом щоб уникнути огляду і якщо раптом захочете довести зворотнє - вас скоріш за все не пропустять на борт. Не забувайте про це!

Коментар автора:

Мег Джонсон, дівчина з травмою в шийному відділі хребта на рівні С7, дружина і мама, успішний письменник і блогер, котра веде свій канал на YouTube, де викладає різні відео зі свого повсякденного життя з надією, що комусь це буде корисно. За весь час вона стала улюбленицею людей з травмами зі свого світу, а її поради багатьом полегшили життя.

У Мег добре працюють тріцепси, але не працюють пальці рук в повну силу. Спина і ноги, як у більшості, не працюють.

Хто придумав або джерело:

Мег Джонсон