Потиличні навушники для людей з порушенням терморегуляції

Розмір тексту:

Опис:

Ні для кого не таємниця, що травма хребта приносит массу сбоев в организм, в том числе и проблемы с терморегуляцией. Например, люди, перенесшие травму в шейном отделе, часто мерзнут в теплое время года или сильно перегреваются из-за отсутствия потоотделения. Если с проблемами в жаркое время года причиняє багато збоїв в організмі, в цьому числі і проблеми з терморегуляцією. Наприклад, люди, які перенесли травму в шийному відділі, часто мерзнуть в теплий період року, або сильно перегріваються через відсутність потовиділення. Якщо з проблеми в спеку методи боротьби відомі, то як боротись з замерзанням? - Дуже легко!

Багато "шийників" вже помітили цю особливість, але ті хто не знає, ділимось таємницею - достатньо просто зігріти вуха! Це звичайно не означає, що не варто тепло одягатись, однак саме зігріті вуха дозволять уникнути неприємного "мандражу" в тілі.

Звичайно, хорошим і найбільш поширеним варіантом - скористатись шапкою, але не завжди в приміщені це буде доречно. Тому пропонуємо вам користуватись в таких випадках теплими потиличними навушниками, котрі і зігріють, і не виглядатимуть безглуздо. В продажі існує багато варіантів на любий "колір і смак".

Коментар автора:

Лично я люблю сидеть в капюшоне, именно по этой же причине, он очень согревает. Особисто я люблю сидіти в капюшоні, саме через цю причину, він дуже зігріває.

Хто придумав або джерело:

Оксана Кононець (на фото)