Пристосування для “відкашлювання” шийнику

Розмір тексту:

Опис:

Є така проблема в людей з шийною травмою - дуже слабкі м'язи черевного пресу і порушення роботи функції легень, як результат - надзвичайно важко відкашляти мокроту під час хвороби або...  зранку людині  яка палить. Так ось пропоную вашій увазі метод, який придумав для себе шведський товариш:

В будь-якому місці, в даному випадку біля дверей для зручності підходу, можна розмістити рухому конструкцію, котра по суті являється звичайною трубкою на кінці якої невелика платформа обтягнута мягкою тканиною. Коли є необхідність відкашлятись, користувач під'їжджає до неї, підчіплює і трішки  від'їжджає, щоб вперти в живіт. Все, тепер нагинаючись вперед під час кашлю, ніби допомагаєте своїм легеням.

Коментар автора:

Даний спосіб актуальний для фізично слабких людей, як хороший варіант самостійно вирішувати це питання. Конструкція зручна тим, що абсолютно не заважає пересуватись по квартирі і при цьому дуже легко і швидко нею можна скористатись, що в даному випадку дуже важливо, тому що кашель  з'являється несподівано.

Хто придумав або джерело:

SpinalisTips