Пристрій для видавлювання зубної пасти

Розмір тексту:

Опис:

Той самий момент, коли шийнику треба видавити зубну пасту. Зробити це звичайно можна, але не завжди швидко, тим більше якщо купив пасту "не з тим" ковпачком. На щастя, люди завжди прагнуть до кращого, тому і було винайдено чудернацький пристрій, який допоможе автоматично видавити зубну пасту.

Пристрій кріпиться на стіні, тюбик з пастою заправляється раз і вимагає заміни тільки після того, як закінчиться паста - більше з ним робити нічого не треба. Для того, щоб видавити потрібну кількість пасти на щітку, необхідно піднести щітку в "віконце" і натиснути, паста буде видавлена в потрібній кількості.

Коментар автора:

Все дуже просто, правда в відео є слушне зауваження, що на электричних зубних щітках можуть бути промахи повз, через маленьку поверхні зі щетинками - просто не варто тиснути до упору. Для тих, хто не користується подібними пристроями, є порада - видавлюйте пасту замість щітки прямо в рот - ефект такий самий, але при цьому не треба перекручуватися з видавлюванням пасти на щітку. І ще одне - є пасти, де ковпачок просто відкривається і не треба його відкручувати - дуже зручно, наприклад, Colgate Total (80 мл і більше).

Хто придумав або джерело:

Touch Me