Робот-пилосмок – мрія людини на візку!

Розмір тексту:

Вперше побачивши це чудо інженерної думки я відразу зрозумів - це моя мрія! Обов'язково колись зароблю на такий, так як це не просто каприз, а незамінна в побуті штука. Я думаю, такий пилосмок бажає кожен бачити у себе в квартирі, адже прибирання тоді буде зведена до мінімуму - пил на полицях все ж тааки треба поки витирати самому ...

Робот-пилосмок - мрія людини на візку!

Роботизований пилосмок, в даному випадку миючий, самостійно прибирає квартиру практично без участі людини. В інтернеті вже багато інформації про подібні пристрої, тому поясню лише чому він зручний людині на візку, на своєму прикладі.

По-перше, я шийник і тягати швабру по квартирі або віник не приносить ніякого задоволення, так як в основному все прибирання зводиться до боротьби за втримання рівноваги і власне самого знаряддя прибирання, тому все що автоматизовано мені подобається :)

Робот-пилосмок - мрія людини на візку!

По-друге, зараз ми плануємо в квартирі всю підлогу робити з плитки, це обумовлено наявністю теплої підлоги, а, як відомо, на будь-який плитці постійно залишаються смужки від запорошених коліс, з якими успішно впорається даний пилосмок. У будь-якому випадку плюсів можна знайти багато, на даний момент єдиний мінус - це ціна, але вже є чимало бюджетних варіантів для сухого прибирання.

Пропоную помилуватися прибиранням кімнати, в даному відео тестують миючий пилосмок на навігацію по кімнаті:

Мітки: