Рукавички для шийника

Розмір тексту:

Опис:

Майже всі люди, які пересуваються на колясках використовують рукавички. Так, і руки чистіше, і мозолів менше. Але, думаю, багато шийників стикалися з проблемою надіти рукавички і будучи в рукавичках, щось взяти, навіть якщо рукавички без пальців.

Після аварії у мене залишилися мото-рукавички, які валялися без діла. У взуттєвій майстерні попросив, щоб зрізали на кожній по три пальці і обшили шкірою краї. Хотів ще на ремінець-застібку приробити кільце для ключів, щоб застібати було простіше, але виявилося, що легко справляюся і без нього. Через особливості рукавичок, між великим і вказівним пальцями нашили резиночку, щоб під час гальмування не так псувалася перфорована шкіра (на крайній фотографії показаний спосіб, яким я зупиняю коляску на вулиці, але за умови, що на обручі надіті силіконові накладки, вдома я їх знімаю за непотрібністю).

Коментар автора:

Тепер стало простіше і швидше надягати рукавички (плюс вони стали трішки завеликі) та зручно брати в руки телефон або інші предмети. За рахунок не зрізаних великого і вказівного пальців, рукавичка не прокручується на руці, коли їдеш.