Рукавиці-накладки з закритим великим пальцем

Розмір тексту:

Опис:

Для людей які пересуваються на колясці дуже важливий захист зап'ястків рук, так як при постійному терті їх легко пошкодити. Для людей з погано працюючими пальцями рук це, напевно, незамінний аксесуар - через відсутність захвату важко крутити колеса, руки просто ковзають. Якщо в першому випадку підійдуть практично будь-які рукавиці, які не ковзають, то у випадку з шийниками необхідні рукавиці, які не важко одягати.

В цьому випадку, рукавиця виготовлена за принципом накладки, плюс до цього закритий повністю великий палець.  Це, по-перше, захищає його, а, по-друге, додає ще більше зчеплення, так як більшість чіпляються за обруч саме ними.  Рукавиці тут не прості, вони практично повністю виготовлені з гумового матеріалу, що забезпечує їм хороше зчеплення і довготривале користування.

Користувач одягає тонкі непромокальні захисні рукавиці під низ накладок, котрі не дають ковзати рукам.

Коментар автора:

Особисто я ношу схожі рукавиці з закритим пальцем, однак в мене ще і верх закритий. Закритий великий палець в моєму випадку зручний тим, що під час підйому по пандусу в мене спастика їх згинає і я зриваю ніготь, а в таких рукавицях цього не відбувається. Раджу всім, в кого подібна проблема.

Хто придумав або джерело:

Tomas Engblom