Самоклеючі урологічні презервативи

Розмір тексту:

Опис:

Неймовірно великою проблемою для людини з травмою спинного мозку є нетримання сечі. Як не важко про це говорити, але така проблема є і вирішувати її треба, тому що найчастіше, рішенняя саме цього питання "розв'язує руки" і дозволяє комфортно перебувати в суспільстві не переживаючи про можливі неприємності.

Одним з найпоширеніших і найбільш зручних для шийників уропрезервативів (урідон), є самоклейний варіант, який досить просто розкрутити на статевий член і злегка притиснути по колу, щоб уникнути поганого проклеювання. Мабуть єдиним нюансом при цьому може бути те, що розкручувати його треба в той момент, коли пеніс знаходиться в злегка ерегованому стані - НЕ млявий, але і щоб повністю не піднявся.

Щоб виключити можливість поганого приклеювання і протікання необхідно перед цим добре вимити причинне місце і витерти насухо. Дуже бажано, щоб область паху була поголена - це дозволить уникнути від попадання волосся і просто це гігієна!

Коментар автора:

  • Упаковка має відривний край, який легко відривається зубами.
  • Потім треба акуратно дістати сам урідон, щоб не розкрутити його, так як він досить липкий.
  • Після цього краще відразу одягнути його на мішок для збору сечі. Я роблю це затиснувши трубку між пальців і потихеньку накручую або можна затиснути зубами - це простіше.
  • Після, тримаємо за трубку, прикладаємо на кінчик і розкручуємо як вийде, головне по чуть-чуть з різних сторін, щоб було рівномірно.
  • Щільно притиснути по колу на кілька секунд.

Можна одягати мішок на ногу до або після, кому як зручно.

Хто придумав або джерело:

Фірма UltraFlex, розміри підбираються індивідуально. Також є варіанти від фірм Conveen, російський Уроцел тощо.