Синдром Дауна — не вирок, а люди у яких він є — не приречені

Розмір тексту:

Напередодні Міжнародного дня людей з синдромом Дауна, знайомимо вас з відомими власниками трьох копій 21-ої хромосоми. Вони стають митцями, адвокатами, акторами, моделями, спортсменами і рестораторами. Головне — бажання, надія, витримка, сила і, звісно ж, підтримка.

Ресторатор Тім Харріс

Йому належить Tim's Place, "найдоброзичливий ресторан у світі", який пропонує відвідувачам, крім традиційних страв, безкоштовні обійми Тіма. З моменту відкриття ресторану в 2010 році Тім обійняв понад 22 тисяч людей.

Елі Реймер

Перший, хто досяг базового табору на Евересті, у 2012 році. Разом з батьком показав, що володіє фізичною силою, розумовим зосередженням, дисципліною, витривалістю.

Богдан Кравчук

Став першим в Україні людиною з синдромом Дауна, який надійшов до вищого навчального закладу. Богдан дуже ерудований: знає англійську мову, напам'ять пам'ятає столиці майже всіх країн світу і знаменні дані з історії України, володіє комп'ютером. При вступі до університету молодий чоловік набрав 160 з 200 можливих балів.

Актриса Джеймі Брюер

Відома за серіалом "Американська історія жахів", стала першою дівчиною із синдромом Дауна, що з'явилася на подіумі в межах Mercedes-Benz Fashion Week у Нью-Йорку.

Зірка Instagram українка Софія Санчес

Дженіфер і Гектор Санчес удочерили українську дівчинку, коли їй виповнилося трохи більше року. У рідного сина родини Санчес також синдром Дауна. Софія за власною ініціативою стала захисницею людей з синдромом Дауна, демонструючи, як вони люблять життя.

Модель Меделін Стюарт

20-річна австралійка дебютувала на великому подіумі у якості моделі у вересні 2015 року. З того часу дівчина стала популярною моделлю: її постійно запрошують до участі у показах відомі дизайнери, а популярні бренди пропонують моделі зніматися у їхній рекламі.

Марія Куваєва

11-річна чернівчанка є відомою у світі фотомоделлю для соціальних проєктів у різних країнах світу, Великої Британії, Німеччини, Франції, України тощо. Фото дівчинки публікують найвідоміші інформаційні портали: Daily Mail, BBC UK, Discover, DAILY NEWS, HUFFPOST, Days of The Year тощо.

Мітки: