Тамара Мена – блогерка

Розмір тексту:

А потім я вирішила, що треба сприймати себе не як постраждалу, а як врятовану. Стільки людей гине в аваріях, але я ж для чогось залишилася жити!»

Тамара Мена — блогерка, яка зробила собі ім’я після отриманої травми в індустрії моди. Дівчина народилася і виросла в місті Леоне, Мексика. Коли їй виповнилось 13 років, вона емігрувала до США. В 19 років, відчуваючи себе непереможною і здатною здолати всі перепони до своєї мрії, вона потрапляє у автомобільну катастрофу, в якій втрачає не тільки можливість ходити, але й коханого. Постійна підтримка родини та друзів допомагають Tамарі змінити своє відношення до ситуації і почати рухатись вперед до мрій, які були всередині неї.

Зараз вона працює мотиваційним оратором, моделлю, актрисою та веде інстаграм блог. Тамара активно відстоює права людей з інвалідністю у своїх соціальних мережах, щоб зламати стереотипи і спонукати людей стати більш толерантними.

А ще, дівчина любить мотивувати інших. Одна з її життєвих місій — розширювати права і можливості жінок з усіх прошарків суспільства. Для цього Тамара створила проєкт «Embrace YOU», щоб спонукати всіх жінок прийняти свою красу.

Життя — це те, що ми робимо з нього, а ми в силах робити ВСЕ", вважає Тамара Мена.

Мітки: