Всередині я танцюю/Inside I’m Dancing (2004)

Розмір тексту:

Опис:

🎞Жанр: Драма, комедія.

💿Сюжет: Майклу 24 роки, і майже все своє життя він провів у соціальному закладі для літніх людей, куди потрапив через церебральний параліч. Він знайомиться з новим пацієнтом клініки — Рорі О'Ши, в якого м'язова атрофія. Як і Майкл, він практично не може пересуватися, але це не заважає Рорі по-своєму насолоджуватися життям. У Рорі О'Ши сережка в носі, волосся в гелі і купа сальних жартів, а головне його бажання — вирватися на свободу. Його сміливість і байдужість до ударів долі стають відмінним прикладом для Майкла…

Майкл радий знайти нового друга, адже тільки Рорі розуміє мову Майкла. А Майкл, своєю чергою, як уміє допомагає майже повністю знерухомленому Рорі. Ігноруючи несхвалення персоналу, друзі домагаються від комісії право самостійно жити та інтегруватися в суспільство, знаходять житло і наймають помічницю.

🔸Фільм заснований на розповіді ірландського письменника Крістіана О'Рейлі, який сам працював в дублінському Центрі з надання права на самостійне проживання, де познайомився з Дермотом Волшем, у якого був церебральний параліч.
🔸Під час зйомок актори проводили у кріслах колісних по 12 годин на день.

Коментар автора:

Як складеться доля героїв? Щоб дізнатися, подивіться фільм.