Види термокружок

Розмір тексту:

Щодня людство використовує таку недорогу і зручну упаковку, як пластик. Випивши води чи кави із пластикового стаканчика, ми викидаємо його у смітник, не задумуючись, який шлях він проходить і де його закінчує. На жаль, більшість пластику викидається і не утилізується.

Але кожен з нас може хоч трішки зменшити використання одноразового пластику, просто розпочавши користуватися термокружкою.

Для людей з травмою у шийному відділі актуальним питанням є посуд для вживання гарячих напоїв. Оскільки у них порушена чутливість, звичайна чашка може стати причиною опіків, тому найкращим варіантом буде придбання спеціальних термочашок, корпус яких не нагрівається. А для тих, у кого не згинаються пальці, існують термочашки, у які можна просунути всю кисть або моделі з ручками та силіконовими поясочками для зручного користування.

За допомогою такої універсальної речі можна вирішити безліч проблем і завжди мати під рукою теплу або охолоджену рідину. Якщо ви поспішаєте на роботу і не можете чекати, поки напій хоч трохи охолоне, у вас є прекрасна можливість допити улюблений напій на зупинці, чи в маршрутці.

Термочашка не тільки убезпечить ваші руки від опіків, але й допоможе зберегти природу, бо пластик забруднює океани та перероблюється від 100 до 1000 років

Хто має і користується багаторазовою термочашкою?

Мітки: