Як доглядати за немовлям якщо ви на візку

Розмір тексту:

Опис:

Можливо для когось це сюрприз, але люди на візках можуть мати здорових і повноцінних дітей, травма ніяк не впливає на процеси пов'язані із заплідненням, у всякому разі у жінок. Так ось, після народження дитини у батьків з'являється маса "гострих відчуттів", а для батька в колясці ще більше.

В даному відеоролику пропонується невеликий набір "фішок", які дозволяють полегшити й убезпечити процес обслуговування дитини.

Ітак, по порядку:

  1. Подушка півколом на колінах - зручно для утримання дитини на руках, не дає іграшкам падати і дитині обмежувач.
  2. Ліжко з решіткою яка закривається - тут варто дивитися на висоту ліжечка, є можливість заїхати під нього і комфортно пересадити дитину. Дверцята які засуваються не дадуть дитині випасти, а батькові чи матері не треба піднімати її через верх. Зручно!
  3. Столик для сповивання - в даному випадку, я вважаю, його можна зробити зручнішим, досить підняти його, щоб можна було під'їхати прямо. Це дозволить впертися зручно в стіл, хоча і на один лікоть можна, тут кому як зручніше.
  4. Ремінь для переміщення дитини на підлогу - дуже цікаве рішення для того, щоб опустити дитину на підлогу, адже там безпечне місце для ігор. Ремінець пошитий у вигляді комбінезона, так що нічого не буде тиснути, а завдяки не надто широкому ременю, то і заважати під час ігор теж не буде.
  5. Дитяча гойдалка-ходунки - нічого спеціального, просто зручно залишити там дитину без нагляду.
  6. Зафіксований столик для їжі - знову-таки дозволить без занепокоєнь відійти і приготувати дитині їжу.
  7. Ремінь для фіксації - зручний для перевезення дитини, щоб він випадково не випав коли руки зайняті колесами.

 

Коментар автора:

Звичайно, можна ще багато всього придумати для полегшення побуту. Цікаво знати ваші поради...

Хто придумав або джерело:

YouTube