Як шийнику самостійно обрізати собі нігті | Хвилинка з Мег

Розмір тексту:

Опис:

Ми вже неодноразово писали про важливість догляду за своїми нігтями. Недоглянуті нігті не прикрашають! Звичайно добре, коли є кому обрізати, але не варто забувати про те, що обрізати нігті шийник може і самостійно, , причому без особливих витрат. Для цього потрібно купити хороші кусачки, для нігтів (не варто на цьому економити) і прикріпити їх до пластини. Пластинка потрібна для стійкості кусачок, тому що доведеться одну руку підставляти, а іншою натискати.

В даному епізоді Мег демонструє спосіб обрізання нігтів описаний раніше – за допомогою кусачок для нігтів. Нічого складного, тут головне навчитись попадати нігтем між леза, а дальше діло практики.

Коментар автора:

Мег Джонсон, дівчина з травмою в шийному відділі хребта на рівні С7, дружина і мама, успішний письменник і блогер, котра веде свій канал на YouTube, де викладає різні відео зі свого повсякденного життя з надією, що комусь це буде корисно. За весь час вона стала улюбленицею людей з травмами зі свого світу, а її поради багатьом полегшили життя.

У Мег добре працюють тріцепси, але не працюють пальці рук в повну силу. Спина і ноги, як у більшості, не працюють.

Хто придумав або джерело:

Мег Джонсон