Як відчинити двері з жорстким доводчиком | Хвилинка з Мег

Розмір тексту:

Опис:

Чи часто вам на шляху зустрічаються незручні двері? - По-моєму, це риторичне питання - постійно. Найбільш поширеною проблемою є ширина дверей, наступною, високий поріг. Однак є ще дуже неприємний момент, коли і ширина здавалось би хороша, і поріг відсутній, або не високий, але з встановленим на дверях доводчиком можуть впоратись не всі "Геракли" на колясках.

В цьому епізоді Мег, після подорожі літаком, заселяється в готель, де і стикається з вищезгаданою проблемою. Однак і тут можна почерпнути цікавий метод - кинути будь-що в прохід, щоб двері не зачинились повністю. Після цього можна відпочити і не торкаючись клямки просто штовхнути двері від себе.

Коментар автора:

Мег Джонсон, дівчина з травмою в шийному відділі хребта на рівні С7, дружина і мама, успішний письменник і блогер, котра веде свій канал на YouTube, де викладає різні відео зі свого повсякденного життя з надією, що комусь це буде корисно. За весь час вона стала улюбленицею людей з травмами зі свого світу, а її поради багатьом полегшили життя.

У Мег добре працюють тріцепси, але не працюють пальці рук в повну силу. Спина і ноги, як у більшості, не працюють.

Хто придумав або джерело:

Мег Джонсон