За підтримки Український культурний фонд ми розпочинаємо новий етап розвитку проєкту ІнваФішки!

Розмір тексту:

За підтримки Український культурний фонд ми розпочинаємо новий етап розвитку проєкту ІнваФішки! Отримавши травму спинного мозку, більшість людей стикається з відсутністю належної системи реабілітації та інклюзивного підходу в різних сферах.

Як наслідок — люди з інвалідністю не можуть задовольнити власні базові потреби, брати повноцінну участь та самореалізуватись в суспільному житті та, зокрема, культурному. Ми можемо чекати примарних «ідеальних» часів, а можемо почати жити сьогодні. Ми знаємо, що хтось прагне потрапити на популярну виставку, яка є недоступною для пересування кріслом колісним.

Тим часом, працівник музею розмірковує як допомогти людині з інвалідністю подолати перешкоди тематичної зали... Наша команда робить все можливе, аби люди з травмами спинного мозку були самостійними та включеними в культурне життя вже сьогодні. Завдяки проєкту «ІнваФішки — Від дому до культури!» ми спробуємо дати відповідь на більшість питань, які ви ставили нам протягом останніх років.

Незабаром, у новому форматі ми поділимось з Вами практичними порадами щодо вирішення повсякденних проблем, продемонструємо правильну техніку супроводу обслуговування людей з інвалідністю в закладах культури та розповімо про існуючі можливості для людей з інвалідністю.

Слідкуйте за оновленнями та обов’язково підпишіться на сторінку ІнваФішки — далі найцікавіше🔥

Мітки: